Apie mus

UAB „Autobrava”, Fiat, Fiat Professional ir Alfa Romeo įgaliotoji atstovė Baltijos šalyse bei Jeep  įgaliotoji atstovė Lietuvoje.

Įmonė savo veiklą pradėjo 2001 m. sausio mėnesį UAB „Automodus” vardu, pateikdama Lietuvos automobilių rinkai visiškai naują prekybos naudotais automobiliais modulį: kai po vienu stogu klientams buvo pasiūlyti įvairių markių kokybiški, mažai naudoti automobiliai iš Lietuvos ir Vakarų Europos šalių.

2003 m. pabaigoje įmonė tapo Fiat, Alfa Romeo ir Lancia įgaliotąja atstove Lietuvoje ir pakeitė pavadinimą į UAB „Autobrava”, o „Automodus” vardas liko jos naudotų automobilių prekybos skyriaus prekiniu vardu. Nuo 2010 metų UAB "Autobrava" tapo oficiali įgaliotoji Fiat ir Alfa Romeo atstovė visose Pabaltijo šalyse.

Atstovaudama didžiausio Italijoje industrinio verslo „Fiat Group” prekinius ženklus Lietuvoje, UAB „Autobrava” demonstruoja ir šio vieno didžiausių Europoje automobilių gamintojų požiūrį į automobilių transporto plėtojimo viziją bei siūlo aplinkos išsaugojimo sprendimus ateities kartoms.

Įmonių grupės „Modus grupė” narė

UAB „Autobrava” yra "Modus grupė" narė ir aktyviai dalyvauja jos veikloje, apimančioje net keletą sričių – prekybą automobiliais, nekilnojamojo turto objektų statybą bei valdymą, CNG degalinių įrengimą, gamybinę ir kitas. Sėkminga pastarųjų kelių metų įmonės veikla sąlygoja verslo plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir visose Pabaltijo šalyse.